Typ garáže

Jednogaráž patrí medzi obľúbenú voľbu najmä vďaka svojmu jednoduchému a zároveň modernému dizajnu. Hodí sa do architektonicky rôznorodej zástavby domov a veľkou výhodou sú variabilita a možnosti prispôsobenia či už ide o rozmery, garážovú bránu alebo farbu fasády.
Je najlepšou voľbou pokiaľ máte viac ako jedno vozidlo. Variabilita v rozmeroch zabezpečuje dostatočnú flexibilitu pri výbere celkového rozmeru dvojgaráže. Veľkorysí priestor v interiéry zabezpečuje otvor v spojených bočných stenách.
Výhodným riešením nielen pre bytové domy sú radové garáže. Za krátky čas osadíme pre Vás viac garáží v jeden deň. Ekonomickú výhodnosť zabezpečuje nižšia ceny radovej garáže v porovnaní so samostatne stojacou garážou.
Pokiaľ si potrpíte na moderný design, vyhovieme Vám ponukou veľkopriestorových garáží. Pohodlný vjazd Vám umožňuje sekčná brána široká viac ako 5m. Patria k najkrajším a najluxusnejším produktom, kde je spojený dostatočný priestor a skvelý dizajn.
Je ideálnym riešením pokiaľ potrebujete okrem garáže prekryť ešte ďalší priestor na posedenia s rodinou a priateľmi. Prístavby dokážu splniť rôznorodé požiadavky na akomkoľvek pozemku. V ponuke je totiž nielen široká škála štandardných rozmerov, ale aj možnosť zhotoviť prístrešok na mieru.

Betónové oporné steny

priemyselne vyrábané oporné steny, s dokonalým vzhľadom, dlhou životnosť a vo výbave podľa vašich predstáv